Нові принципи пошуку автомобілів на AUTO.ria.ua

11.04.2011

Як уже повідомлялося раніше на http://autobazar.rovno.ua/ сайтAUTO.ria.ua - абсолютний лідер 2010р. серед всіх сайтів автомобільної тематики в Україні, постійно продовжує впроваджувати нововведення, удосконалюючись і тим самим значно спрощуючи пошук автомобілів, як для покупців легкових автомобілів, так і продавцям, які вивчають ринок збуту щоб продати свій автомобіль подібної марки.

Так з 6 квітня на сайті AUTO.ria.ua запроваджено новий принцип пошуку авто, заснований на групуванню автомобілів у формі пошуку по заданих параметрах.

Тепер відвідувачі AUTO.ria.ua у формі пошуку задають всі параметри зацікавленої моделі машин, а в результати пошуку будуть згруповані за марками та серіями, до яких вони відносяться. Таким чином, користувачі auto.ria.ua тепер можуть підшукати собі авто як серед окремих моделей, так і серед цілих серій, як серед старих авто, так і нових.

Наприклад, якщо Вам знадобилася Toyota, але ще остаточно не вирішили на якій моделі зупинитися, Ви можете відразу ж переглянути всі пропозиції по марці Toyota будь-якої моделі з цієї серії.

Якщо ж Вас цікавить конкретна модель, наприклад Toyota Avensis Elegant, таке угрупування допоможе Вам знаходити авто в пошуку значно швидше, причому пошук ведеться окремо для нових автомобілів та окремо для потриманих  авто з пробігом. При цьому в результатах пошуку будуть відображені оголошення тільки по заданій моделі.

Нововведення дозволило зробити процес пошуку автомобілів на auto.ria.ua ще більш простішим і зручним в використанні. Судячи з відгуків на сайті AUTO.ria.ua - користувачі задоволені, і постійно пропонують свої пропозиції для подальшого вдосконалення.