Техогляд 2011 вже без медичної довідки?

04.02.2011

При проведенні техогляду 2011 довідка про стан здоров'я водія не потрібна.

При проходженні

техогляду 2011 (ТО 2011)

від водія вже не будуть вимагати довідку про про стан здоров'я водія.

Як інформує Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ, 31.01.2011 Урядом України зроблено ще один крок щодо лібералізації та дерегуляції.

З метою зменшення кількості документів, обов’язкових для забезпечення прав власників на володіння та керування транспортними засобами, Урядом прийнято рішення, медичну довідку про стан здоров’я водія вилучити зі списку документів, необхідних для проходження технічного огляду.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав доручення керівникам МВС та Мінохорони здоров’я в найкоротші терміни внести зміни у відповідні нормативно-правові акти.

Відміна довідки про стан здоров'я водія зменшить витрати власника транспортного засобу на проведення техогляду на 140-160 грн.

Але який законопроект буде прийнятий Верховною Радою про це дізнаємось найближчим часом, принаймні так вважають автори законопроектів по проведенню техоглядів 2011 р.

Слідом за скасуванням перевірки у водіїв наявності меддовідок при проходженні ТО цілком логічним кроком стала б відміна контролю сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху. Адже насправді цим повинні займатися судові виконавці, а не ДАІ. Подібний контроль - ще одна функція, невластива ДАІ, від якої необхідно позбавити цю міліцейську структуру.